Płytka podłogowa drewnopodobna Timber Brown mat 119.8x19x0.8 Tubądzin

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Jednostka | m2 |
| Ilość w Opakowaniu | 7 szt = 1.59 m2 |
| sztm2 | 7.000000 |
| Ilość na palecie | 57.24 |
| Ilość w warstwie | 1.59 |
| Ilość w kartonie | 0.227 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Brązy |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 3 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Tubądzin |
| Efekt | Drewna |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
| Grubość | 0.8 cm |
| Grubość [mm] | 8 mm |
| Długość [mm] | 1198 mm |
| Szerokość [mm] | 190 mm |
124,80 zł / m2 1 opakowanie to 1,59 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 124,80 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
