Płytka podłogowa Essence Ivory Poler 119.7×119.7×0.8 La Mania
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 1 szt = 1.43 m2 |
| Grubość [mm] | 8 mm |
| Długość [mm] | 1197 mm |
| Szerokość [mm] | 1197 mm |
| Powierzchnia | Poler |
| Ilość twarzy | 9 |
| Efekt | Kamienia |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Mrozoodporność | Tak |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 1.000000 |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Ilość w kartonie | 1.43 |
| Producent | La Mania |
| Kraj pochodzenia | Polska |
244,93 zł / m2 1 opakowanie to 1,43 m2
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 169 zł
Poprzednia najniższa cena: 244,93 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
0 opinii
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
0 z 0 recenzji
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
