Płytka podłogowa Fabula Calacatta Rt 100x100x0.85 MME0 Marazzi
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 2 m2 |
| Grubość [mm] | 8,5 mm |
| Długość [mm] | 1000 mm |
| Szerokość [mm] | 1000 mm |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Powierzchnia | Mat |
| Rektyfikacja | Tak |
| Efekt | Marmuru |
| Kolekcja | Fabula |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Mrozoodporność | Tak |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość w warstwie | 2 |
| Ilość w kartonie | 1 |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Producent | Marazzi |
179,00 zł / m2 1 opakowanie to 2 m2
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 169 zł
Poprzednia najniższa cena: 179,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
0 opinii
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
0 z 0 recenzji
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
