Płytka podłogowa Mondo Jasnoszary 33×33 MD 12 Nowa Gala
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 13 szt = 1.415 m2 |
| Grubość [mm] | 7,5 mm |
| Długość [mm] | 330,00 mm |
| Szerokość [mm] | 330,00 mm |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Antypoślizgowość | R11 |
| Materiał | Gres |
| Rektyfikacja | Nie |
| Kolekcja | Mondo |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Efekt | Kamienia |
| Mrozoodporność | Tak |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 13.000000 |
| Ilość na palecie | 65.09 |
| Ilość w warstwie | 1.415 |
| Ilość w kartonie | 0.109 |
46,83 zł / m2 1 opakowanie to 1,415 m2
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 46,83 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
0 opinii
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
0 z 0 recenzji
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
