Płytka podłogowa Monolight White Mat 29.7×59.7×0.95 Cerrad
Płytka podłogowa Monolight Anthracite Mat 29.7×59.7×0.95 Cerrad
97,90 zł m2
Płytka podłogowa Monolight Beige Mat 29.7×59.7×0.95 Cerrad
97,90 zł m2
Płytka podłogowa Monolight Brown Mat 29.7×59.7×0.95 Cerrad
97,90 zł m2
Płytka podłogowa Monolight Dark Grey Mat 29.7×59.7×0.95 Cerrad
97,90 zł m2
Płytka podłogowa Monolight Grey Mat 29.7×59.7×0.95 Cerrad
97,90 zł m2
Płytka podłogowa Monolight Mocca Mat 29.7×59.7×0.95 Cerrad
97,90 zł m2
Płytka podłogowa Monolight Terracotta Mat 29.7×59.7×0.95 Cerrad
104,90 zł m2
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Grubość [mm] | 9,5 mm |
| Długość [mm] | 597,00 mm |
| Szerokość [mm] | 297,00 mm |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Powierzchnia | Mat |
| Rektyfikacja | Tak |
| Kolekcja | Monolight |
| Kolor | White |
| Technologia | Gres barwiony w masie |
| Mrozoodporność | Tak |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Pomieszczenie | Salon |
| Ilość w Opakowaniu | 8 szt = 1.24 m2 |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 8.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.24 |
| Ilość w kartonie | 0.155 |
| Wysyłka | Transport |
| Producent | Cerrad |
| Kraj pochodzenia | Polska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 169 zł
Poprzednia najniższa cena: 97,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
