Płytka podłogowa Poeme Concept Roble 60×120 Keraben
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.44 m2 |
| Długość [mm] | 1200 mm |
| Szerokość [mm] | 600,00 mm |
| Powierzchnia | Mat |
| Efekt | Drewna |
| Rektyfikacja | Tak |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Mrozoodporność | Tak |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość w warstwie | 1.44 |
| Ilość w kartonie | 0.72 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Producent | Keraben |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
159,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,44 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 159,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
0 opinii
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
0 z 0 recenzji
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
