Płytka podłogowa Rush Brown 59.7×119.7×0.7 Ceramika Gres

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.43 m2 |
| Grubość [mm] | 7 mm |
| Długość [mm] | 1197 mm |
| Szerokość [mm] | 597,00 mm |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Klasa ścieralności | PEI 3 |
| Powierzchnia | Mat |
| Rektyfikacja | Tak |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Kolor | Brown |
| Efekt | Kamienia |
| Pomieszczenie | Salon |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Mrozoodporność | Tak |
| Kolorystyka | Brązy |
| Kraj pochodzenia | Polska |
87,03 zł / m2 1 opakowanie to 1,43 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 87,03 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
