Płytka podłogowa Rush Grey 59.7×119.7×0.7 Ceramika Gres

Inspirowane kamieniem płytki Ceramika Gres Rush Grey wprowadzą do Twojej aranżacji dokładnie taką dozę elegancji, jaką potrzebujesz. Ogromny potencjał dekoracyjny zawdzięczają pięknemu wzorowi imitującymi naturalny rysunek skały, a neutralna barwa i matowa powierzchnia sprawiają, że z powodzeniem wykorzystasz je w swojej aranżacji na dużych przestrzeniach, w charakterze tła.
Estetyczny wzór naśladujący żyłki, przebarwienia i pęknięcia w skale jest wyraźnie dostrzegalny, ale o stosunkowo niskim kontraście, co pozwala płytkom Rush Grey zachować stonowany charakter.
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.43 m2 |
| Grubość [mm] | 7 mm |
| Długość [mm] | 1197 mm |
| Szerokość [mm] | 597,00 mm |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Powierzchnia | Mat |
| Rektyfikacja | Tak |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Kolor | Grey |
| Efekt | Kamienia |
| Mrozoodporność | Tak |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Pomieszczenie | Salon |
| Kolorystyka | Szarości |
| Kraj pochodzenia | Polska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 84,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
