Płytka podłogowa Softstone Grey Mat 59.7×59.7×0.8 Cerrad
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Kolekcja | Softstone |
| Wymiar | 59,7×59,7 cm |
| Grubość | 8 mm |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Efekt | Kamienia |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Pomieszczenie | Salon |
| Mrozoodporność | Tak |
| Jednostka | m2 |
| Ilość w Opakowaniu | 4 szt = 1.43 m2 |
| sztm2 | 4.000000 |
| Ilość na palecie | 45.76 |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Ilość w kartonie | 0.357 |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Producent | Cerrad |
| Kolor | Grey |
93,53 zł / m2 1 opakowanie to 1,43 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 93,53 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
0 opinii
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
0 z 0 recenzji
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
