Płytka podłogowa Textural Ivory Silky Cristal 119.7×59.7×0.8 Cerrad
Płytka podłogowa Textural White Silky Cristal 119.7×59.7×0.8 Cerrad
151,13 zł m2
Płytka podłogowa Textural Grey Silky Cristal 119.7×59.7×0.8 Cerrad
151,13 zł m2
Płytka podłogowa Textural Anthracite Silky Cristal 119.7×59.7×0.8 Cerrad
151,13 zł m2
Płytka podłogowa Textural Pearl Mat 119.7×59.7×0.8 Cerrad
122,33 zł m2
Płytka podłogowa Textural Ice Mat 119.7×59.7×0.8 Cerrad
122,33 zł m2
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Grubość | 8 mm |
| Kolekcja | Textural |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.43 m2 |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Powierzchnia | Lappato |
| Jednostka | m2 |
| Efekt | Betonu |
| Rektyfikacja | Tak |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Pomieszczenie | Salon |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Mrozoodporność | Tak |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 51.48 |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Ilość w kartonie | 0.715 |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Producent | Cerrad |
| Wymiar | 119,7×59,7 cm |
| Kolor | Ivory |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 151,13 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
