Płytka Podłogowa Torano Beige lappato 59.8×119.8 Tubądzin

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.43 m2 |
| Grubość [mm] | 8 mm |
| Długość [mm] | 1198 mm |
| Szerokość [mm] | 598,00 mm |
| Powierzchnia | Lappato |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Kolor | Beige |
| Efekt | Betonu |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Mrozoodporność | Tak |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Producent | Tubądzin |
160,92 zł / m2 1 opakowanie 1,43 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 160,92 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
