Płytka Podłogowa Torano Beige lappato 59.8×59.8 Tubądzin

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 5 szt = 1.79 m2 |
| Grubość [mm] | 8 mm |
| Długość [mm] | 598,00 mm |
| Szerokość [mm] | 598,00 mm |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Lappato |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Efekt | Betonu |
| Kolor | Beige |
| Mrozoodporność | Tak |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Producent | Tubądzin |
132,94 zł / m2 1 opakowanie 1,79 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 132,94 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
