Płytka Podłogowa X-Rock 12N 60×120 Imola Ceramica
Podstawowe cechy produktu:
Powierzchnia: Mat
Antypoślizgowość: R9
Technologia: Gres barwiony w masie
Styl: Minimalistyczny
Pomieszczenie: Salon
Zastosowanie: Na zewnątrz/Wewnątrz
Kraj pochodzenia: Włochy
Waga: 30 kg
SKU: R-19-112B
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.44 m2 |
| Grubość [mm] | 10 mm |
| Długość [mm] | 1200 mm |
| Szerokość [mm] | 600 mm |
| Powierzchnia | Mat |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Technologia | Gres barwiony w masie |
| Tonalność | V2 |
| Styl | Minimalistyczny |
| Mrozoodporność | Tak |
| Pomieszczenie | Salon |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość w warstwie | 1.44 |
| Ilość w kartonie | 0.72 |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
174,90 zł / m2 1 opakowanie to 1,44 m2
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 174,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
0 opinii
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
0 z 0 recenzji
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów