Płytka ścienna Ava Pink Blush Połysk 5×30 Vilar Albaro
Podstawowe cechy produktu:
Powierzchnia: Połysk
Pomieszczenie: Łazienka
Zastosowanie: Wewnątrz
SKU: VILARALBARO-AVA7125
Płytka ścienna Ava Black Połysk 5×30 Vilar Albaro
148,90 zł m2
Płytka ścienna Ava Fern Połysk 5×30 Vilar Albaro
148,90 zł m2
Płytka ścienna Ava Light Grey Połysk 5×30 Vilar Albaro
148,90 zł m2
Płytka ścienna Ava Smoke Grey Połysk 5×30 Vilar Albaro
148,90 zł m2
Płytka ścienna Ava Ocean Połysk 5×30 Vilar Albaro
148,90 zł m2
Płytka ścienna Ava Iron Grey Połysk 5×30 Vilar Albaro
148,90 zł m2
Płytka ścienna Ava White Połysk 5×30 Vilar Albaro
148,90 zł m2
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Grubość [mm] | 8,4 mm |
| Długość [mm] | 300,00 mm |
| Szerokość [mm] | 50,00 mm |
| Rodzaj materiału | Płytka ścienna |
| Efekt | Cegły |
| Kolekcja | Ava |
| Powierzchnia | Połysk |
| Rektyfikacja | Nie |
| Jednostka | m2 |
| Ilość w Opakowaniu | 34 szt = 0.5 m2 |
| sztm2 | 34.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 0.5 |
| Ilość w kartonie | 0.0147 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Mrozoodporność | Nie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 148,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów