Płytka ścienna Cadence Stone 32.8×89.8×1 Tubądzin

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Jednostka | m2 |
| Ilość w Opakowaniu | 6 szt = 1.77 m2 |
| sztm2 | 6.000000 |
| Ilość na palecie | 35.4 |
| Ilość w warstwie | 1.77 |
| Ilość w kartonie | 0.295 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Kolorystyka | Szarości |
| Rodzaj materiału | Płytka ścienna |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Producent | Tubądzin |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
| Grubość [mm] | 10 mm |
| Szerokość [mm] | 328,00 mm |
| Długość [mm] | 898,00 mm |
125,88 zł / m2 1 opakowanie to 1,77 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 125,88 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
