Płytka ścienna Echo Antico Vein Mat 59.8×119.8×1 Tubądzin
| Waga | 15,74 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.43 m2 |
| Grubość [mm] | 10 mm |
| Długość [mm] | 1198 mm |
| Szerokość [mm] | 598,00 mm |
| Powierzchnia | Mat |
| Rektyfikacja | Tak |
| Rodzaj materiału | Płytka ścienna |
| Mrozoodporność | Nie |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 34.32 |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Ilość w kartonie | 0.715 |
| Kolekcja | Echo Antico |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Producent | Tubądzin |
143,91 zł / m2 1 opakowanie to 1,43 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 143,91 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
0 opinii
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
0 z 0 recenzji
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
