Płytka ścienna Efemera Grey STR 29.8×59.8 Domino
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 6 szt = 1.07 m2 |
| Grubość [mm] | 10 mm |
| Długość [mm] | 598,00 mm |
| Szerokość [mm] | 298,00 mm |
| Powierzchnia | Mat |
| Rodzaj materiału | Płytka ścienna |
| Rektyfikacja | Tak |
| Mrozoodporność | Nie |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 7.000000 |
| Ilość na palecie | 42.8 |
| Ilość w warstwie | 1.07 |
| Ilość w kartonie | 0.178 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Kolekcja | Efemera |
| Producent | Domino |
| Kraj pochodzenia | Polska |
86,35 zł / m2 1 opakowanie to 1,07 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 86,35 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
0 opinii
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
0 z 0 recenzji
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
