Płytka ścienna Linva Ivory STR 30.8×60.8 Domino
Listwa ścienna Steel Cognac 2 Mat 2.3×60.8 Domino
48,71 zł / szt
Dekor ścienny 2-elementowy Linva 61.8×60.8 Domino
132,84 zł / szt
Płytka podłogowa Linva Ivory Mat 59.8×59.8×0.8 Domino
86,35 zł m2
Płytka ścienna Linva Brown Mat 30.8×60.8 Domino
57,56 zł m2
Płytka ścienna Linva Ivory Mat 30.8×60.8 Domino
57,56 zł m2
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 6 szt = 1.12 m2 |
| Grubość [mm] | 10 mm |
| Długość [mm] | 608,00 mm |
| Szerokość [mm] | 308,00 mm |
| Powierzchnia | Mat |
| Rodzaj materiału | Płytka ścienna |
| Rektyfikacja | Nie |
| Kolekcja | Linva |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Mrozoodporność | Nie |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 7.000000 |
| Ilość na palecie | 44.8 |
| Ilość w warstwie | 1.12 |
| Ilość w kartonie | 0.186 |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Producent | Domino |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 64,65 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
