Płytka ścienna Palette Brown Połysk 7.4x30x0.9 Cerrad
Płytka ścienna Palette Beige Połysk 7.4x30x0.9 Cerrad
78,99 zł m2
Płytka ścienna Palette Black Połysk 7.4x30x0.9 Cerrad
78,99 zł m2
Płytka ścienna Palette Blue Połysk 7.4x30x0.9 Cerrad
78,99 zł m2
Płytka ścienna Palette Graphite Połysk 7.4x30x0.9 Cerrad
78,99 zł m2
Płytka ścienna Palette Green Połysk 7.4x30x0.9 Cerrad
78,99 zł m2
Płytka ścienna Palette Pearl Połysk 7.4x30x0.9 Cerrad
78,99 zł m2
Płytka ścienna Palette White Połysk 7.4x30x0.9 Cerrad
78,99 zł m2
Płytka ścienna Palette Light Blue Połysk 7.4x30x0.9 Cerrad
78,99 zł m2
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 22 szt = 0.48 m2 |
| Grubość [mm] | 9 mm |
| Długość [mm] | 300,00 mm |
| Szerokość [mm] | 74,00 mm |
| Kolor | Brown |
| Powierzchnia | Połysk |
| Rektyfikacja | Nie |
| Technologia | Klinkier |
| Efekt | Cegły |
| Ilość twarzy | 10 |
| Wykończenie | Połysk |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Mrozoodporność | Tak |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 22.000000 |
| Ilość w warstwie | 0.48 |
| Ilość w kartonie | 0.022 |
| Producent | Cerrad |
| Kraj pochodzenia | Polska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 73,63 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
