Płytka ścienna Pastel Kobaltowy Połysk By Malwina Konopacka 20×20 Tubądzin
Płytka ścienna Pastel Kobaltowy Mat By Malwina Konopacka 20×20 Tubądzin
69,96 zł m2
Płytka ścienna Pastel Koralowy Mat By Malwina Konopacka 20×20 Tubądzin
69,96 zł m2
Płytka ścienna Pastel Denim Połysk By Malwina Konopacka 20×20 Tubądzin
57,56 zł m2
Płytka ścienna Pastel Koralowy Połysk By Malwina Konopacka 20×20 Tubądzin
69,96 zł m2
Płytka ścienna Pastel Denim Mat By Malwina Konopacka 20×20 Tubądzin
57,56 zł m2
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Grubość [mm] | 6,5 mm |
| Długość [mm] | 200,00 mm |
| Szerokość [mm] | 200,00 mm |
| Ilość w Opakowaniu | 25 szt = 1 m2 |
| Rodzaj materiału | Płytka ścienna |
| Kolekcja | Pastel By M. Konopacka |
| Efekt | Monokolor |
| Powierzchnia | Połysk |
| Rektyfikacja | Nie |
| Mrozoodporność | Nie |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Jednostka | m2 |
| sztm2 | 25.000000 |
| Ilość na palecie | 96 |
| Ilość w warstwie | 1 |
| Ilość w kartonie | 0.04 |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Producent | Tubądzin |
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 169 zł
Poprzednia najniższa cena: 69,96 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
