Płytka tarasowa Caffeine Grafit Struktura 59.8×59.8×1.8 Tubądzin

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Grubość | 1.8 cm |
| Antypoślizgowość | R11 |
| Klasa ścieralności | PEI 3 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Struktura |
| Mrozoodporność | Tak |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Pomieszczenie | Taras, Balkon, Ogród |
| Jednostka | m2 |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 0.72 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 23.04 |
| Ilość w warstwie | 0.72 |
| Ilość w kartonie | 0.36 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Producent | Tubądzin |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kolorystyka | Grafit |
| Kolor | Graphite |
| Grubość [mm] | 18 mm |
| Szerokość [mm] | 598,00 mm |
| Długość [mm] | 598,00 mm |
143,90 zł / m2 1 opakowanie to 0,72 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 143,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
