Płytka tarasowa drewnopodobna Eiche Scottish 30×120 ECH530R NovaBell

NovaBell Eiche Scottish 30×120
Płytka tarasowa NovaBell Eiche Scottish 30×120 cm to wyjątkowe połączenie naturalnej estetyki drewna z trwałością i odpornością gresu. Inspirowana wyglądem szlachetnych desek dębowych, doskonale odwzorowuje ich kolorystykę, strukturę i usłojenie, tworząc ciepłą i przytulną przestrzeń na tarasie, balkonie lub w ogrodzie. Sprawdź również: płytki architektoniczne.
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 30 × 2 cm |
| Jednostka | m2 |
| Grubość | 2 cm |
| Wymiar | 120 cm x 30 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 0.72 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 0.72 |
| Ilość w kartonie | 0.36 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Balkon i ogród |
| Antypoślizgowość | R11 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Rektyfikacja | Tak |
| Mrozoodporność | Tak |
| Efekt | Drewna |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Novabell |
271,90 zł / m2 1 opakowanie to 0,72 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 271,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
