Płytka tarasowa Fuse Beige 59.8×59.8×1.8 Tubądzin

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 0.72 m2 |
| Grubość [mm] | 18 mm |
| Długość [mm] | 598,00 mm |
| Szerokość [mm] | 598,00 mm |
| Antypoślizgowość | R11 |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Powierzchnia | Mat |
| Rektyfikacja | Tak |
| Mrozoodporność | Tak |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Pomieszczenie | Taras, Balkon, Ogród |
| Kraj pochodzenia | Polska |
143,90 zł / m2 1 opakowanie to 0,72 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 143,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
