Płytka podłogowa Chevron Ossimori Beige Extra Matt 11×54 R9SW Ragno

Ragno Ossimori
Kolekcja Ragno Ossimori to wyjątkowe płytki inspirowane pięknem naturalnego drewna, oferujące trwałość i funkcjonalność gresu. Dzięki precyzyjnemu odwzorowaniu struktury drewna, subtelnym odcieniom oraz eleganckiemu wykończeniu, stanowią idealne rozwiązanie do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Sprawdź również: kamień elewacyjny.
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 54 × 11 × 0,9 cm |
| Jednostka | m2 |
| Grubość | 0.9 cm |
| Wymiar | 54 cm x 11 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 18 szt = 0.94 m2 |
| sztm2 | 18.000000 |
| Ilość na palecie | 42.44 |
| Ilość w warstwie | 0.94 |
| Ilość w kartonie | 0.0523 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Salon |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Beże |
| Tonalność | V2 |
| Rektyfikacja | Nie |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Ragno |
| Efekt | Drewna |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Gatunek | 1 |
219,00 zł / m2 1 opakowanie to 0,94 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 219,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
