Płytka ścienna Richmond Ivory Struttura Temple 33×100 RADD04 Ragno

Ragno Richmond Ivory
Płytki Ragno Richmond Ivory to połączenie klasycznej elegancji i nowoczesnej funkcjonalności. Ich subtelny odcień ivory (kość słoniowa) inspirowany naturalnym kamieniem nadaje wnętrzom luksusowy, ale jednocześnie ciepły i przytulny charakter. Dzięki precyzyjnemu wykończeniu, doskonale sprawdzą się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Sprawdź również: kamień naturalny.
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 × 33 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 100 cm x 33 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 4 szt = 1.32 m2 |
| sztm2 | 4.000000 |
| Ilość na palecie | 63.63 |
| Ilość w warstwie | 1.32 |
| Ilość w kartonie | 0.33 |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Nie |
| Producent | Ragno |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Gatunek | 1 |
189,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,32 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 189,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
