Płytka ścienno-podłogowa Look Oliva 6×24 R8FS Ragno

Ragno Look Oliva
Płytki Ragno Look Oliva Glossy to propozycja dla osób poszukujących wyrazistego stylu i elegancji. Ich unikalny oliwkowozielony odcień nadaje wnętrzom świeżości i wyrafinowanego charakteru. Błyszczące wykończenie (Glossy) podkreśla głębię koloru i doskonale odbija światło, tworząc efekt subtelnej elegancji. Produkt ten idealnie sprawdzi się do łazienki. Jeśli wykańczasz właśnie łazienkę zapraszamy do sprawdzenia: kabiny prysznicowe.
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Ilość w Opakowaniu | 36 szt = 0.518 m2 |
| Grubość [mm] | 10 mm – 13,5 mm |
| Długość [mm] | 240,00 mm |
| Szerokość [mm] | 60,00 mm |
| Powierzchnia | Połysk |
| Rektyfikacja | Nie |
| Tonalność | V3 |
| Kolekcja | Look |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Styl | Włoski |
| Mrozoodporność | Tak |
| Pomieszczenie | Kuchnia |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Producent | Ragno |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
205,00 zł / m2 1 opakowanie to 0,518 m2
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 205,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
