Płytka ścienna Vector Marron-Cacao 40×120 Saloni

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 40 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 120 cm x 40 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 3 szt = 1.44 m2 |
| sztm2 | 3.000000 |
| Ilość na palecie | 57.6 |
| Ilość w warstwie | 1.44 |
| Ilość w kartonie | 0.48 |
| Styl | Hiszpański |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Antypoślizgowość | Nie |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Kolorystyka | Beż / Brąz |
| Rodzaj materiału | Płytka ścienna |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 3 |
| Mrozoodporność | Nie |
| Producent | Saloni |
| Efekt | Drewna |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
| Gatunek | 1 |
139,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,44 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 139,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
