Płytka podłogowa Costruire Metallo Nero 60×120 Serenissima
Podstawowe cechy produktu:
Grubość: 1 cm
Wymiar: 120 cm x 60 cm
Styl: Włoski
Pomieszczenie: Kuchnia
Antypoślizgowość: R10
Technologia: Gres szkliwiony
Zastosowanie: Na zewnątrz/Wewnątrz
Waga: 25 kg
SKU: R-19-112B3S
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 60 × 1 cm |
| Jednostka | m2 |
| Grubość | 1 cm |
| Wymiar | 120 cm x 60 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.44 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.44 |
| Ilość w kartonie | 0.72 |
| Styl | Włoski |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Kuchnia |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Tonalność | V3 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Gatunek | 1 |
179,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,44 m2
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 179,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707