Grohe Silverflex Wąż prysznicowy Twiststop 1250 mm warm sunset 28362DA0

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | 500 N |
| Odporność na ciśnienie | Do 5 bar |
| Odporność na temperaturę | Do 70°C |
| Przyłącze | G 1/2" x 1/2" |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| Długość węża | 1250 mm |
| Producent | Grohe |
| Kolor | warm sunset |
107,00 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 169 zł
Poprzednia najniższa cena: 107,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
