Płytka ścienna Curio Green Mix A Str 23.7×7.8 Tubądzin
Płytka ścienna Curio 32.8×89.8 Tubądzin
125,88 zł m2
Płytka ścienna Curio Green Mix C Str 23.7×7.8 Tubądzin
91,61 zł m2
Płytka ścienna Curio Green Mix B Str 23.7×7.8 Tubądzin
91,61 zł m2
Płytka ścienna Curio Blue Mix C Str 23.7×7.8 Tubądzin
91,61 zł m2
Płytka ścienna Curio Blue Mix B Str 23.7×7.8 Tubądzin
91,61 zł m2
Płytka ścienna Curio Blue Mix A Str 23.7×7.8 Tubądzin
91,61 zł m2

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Jednostka | m2 |
| Ilość w Opakowaniu | 39 szt = 0.7 m2 |
| sztm2 | 39.000000 |
| Ilość na palecie | 58.8 |
| Ilość w warstwie | 0.7 |
| Ilość w kartonie | 0.0184 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Rodzaj materiału | Płytka ścienna |
| Powierzchnia | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Producent | Tubądzin |
| Gatunek | 1 |
| Kolor | Green |
| Długość [mm] | 237,00 mm |
| Szerokość [mm] | 78,00 mm |
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 91,61 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
