Płytka ścienna Elle White STR 32.8×89.8 Tubądzin

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 89,8 × 32,8 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 89.8 cm x 32.8 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 5 szt = 1.47 m2 |
| sztm2 | 5.000000 |
| Ilość na palecie | 29.4 |
| Ilość w warstwie | 1.47 |
| Ilość w kartonie | 0.294 |
| Styl | Industrialny |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Rodzaj materiału | Płytka ścienna |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Nie |
| Producent | Tubądzin |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
166,40 zł / m2 1 opakowanie to 1,47 m2
Dostępność: na zamówienie Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h z informacją o planowanym terminie realizacji.
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 166,40 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
