Płytka podłogowa Gobi Grey struktura 59.8×119.8 Tubądzin

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 119,8 × 59,8 × 0,8 cm |
| Jednostka | m2 |
| Grubość | 0.8 cm |
| Wymiar | 119.8 cm x 59.8 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.43 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 51.48 |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Ilość w kartonie | 0.715 |
| Styl | Minimalistyczny |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
| Szerokość [mm] | 598,00 mm |
| Długość [mm] | 1198 mm |
| Grubość [mm] | 8 mm |
159,60 zł / m2 1 opakowanie to 1,43 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 159,60 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
