Płytka podłogowa Shinestone Black Poler 59.8×59.8 Tubądzin

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 59,8 × 59,8 × 0,8 cm |
| Jednostka | m2 |
| Ilość w Opakowaniu | 5 szt = 1.79 m2 |
| sztm2 | 5.000000 |
| Ilość na palecie | 34.32 |
| Ilość w warstwie | 1.79 |
| Ilość w kartonie | 0.358 |
| Styl | Glamour |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | Nie |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Czerń |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Tubądzin |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
| Grubość [mm] | 8 mm |
| Długość [mm] | 598,00 mm |
| Szerokość [mm] | 598,00 mm |
155,10 zł / m2 1 opakowanie to 1,79 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 155,10 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
