Płytka podłogowa Shinestone White Poler 119.8×119.8 Tubądzin

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 119,8 × 119,8 × 0,6 cm |
| Jednostka | m2 |
| Grubość | 0.6 cm |
| Wymiar | 119.8 cm x 119.8 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 2.88 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 69.12 |
| Ilość w warstwie | 2.88 |
| Ilość w kartonie | 1.44 |
| Styl | Glamour |
| Wysyłka | Transport |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | Nie |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Szarości |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Tubądzin |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
| Grubość [mm] | 6 mm |
| Długość [mm] | 1 198,00 mm |
| Szerokość [mm] | 1 198,00 mm |
251,80 zł / m2 1 opakowanie to 2,88 m2
Dostępność: na zamówienie Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h z informacją o planowanym terminie realizacji.
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 251,80 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
