Płytka podłogowa Tartan 5 33.3×33.3 Tubądzin

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Jednostka | m2 |
| Ilość w Opakowaniu | 13 szt = 1.33 m2 |
| sztm2 | 13.000000 |
| Ilość na palecie | 63.84 |
| Ilość w warstwie | 1.33 |
| Ilość w kartonie | 0.1108 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Antypoślizgowość | R11 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Nie |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 3 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Tubądzin |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
| Długość [mm] | 333 mm |
| Szerokość [mm] | 333 mm |
| Grubość [mm] | 8 mm |
62,85 zł / m2 1 opakowanie to 1,33 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 62,85 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
