Płytka podłogowa Toda Beige Lappato 59.8×119.8×0.8 Tubądzin

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Jednostka | m2 |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.43 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 51.48 |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Ilość w kartonie | 0.715 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Salon |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Beże |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Lappato |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Tubądzin |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
| Grubość [mm] | 8 mm |
| Długość [mm] | 1198 mm |
| Szerokość [mm] | 598,00 mm |
221,90 zł / m2 1 opakowanie to 1,43 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 221,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
