Vitra umywalka nablatowa Geo 59.5×39 7425B003-0016

| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 40 cm |
| Jednostka | szt |
| Wymiar | 60 cm x 40 cm |
| sztm2 | 0.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 0 |
| Ilość w kartonie | 1 |
| Wykończenie | Połysk |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Producent | Vitra |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Kolor | Biały |
567,00 zł / szt.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 567,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
